Wybierz dietę i zamów on-line

//dietafit24.pl/wp-content/uploads/2016/09/dieta_basic.jpg

//dietafit24.pl/wp-content/uploads/2016/09/dieta_sport.jpg

//dietafit24.pl/wp-content/uploads/2016/09/gluten_free.jpg

kliknij na dietę, którą chcesz wybrać

DietaFit24 jest zwaną potocznie dietą „pudełkową” czyli cateringiem dietetycznym i oferuje całodzienne zestawy wysokiej jakości dietetycznych posiłków składające się ze śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji.

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zdrowie czas oraz wygodę. Całodniowe zestawy posiłków dostarczane są bezpośrednio pod wskazany przez Klienta adres.

Dietetyka jest nauką medyczną o żywieniu człowieka zdrowego oraz chorego. Bada wpływ poszczególnych składników pokarmowych na organizm człowieka, zajmuje się opracowywaniem racjonalnych zasad żywienia, a także oceną stanu odżywienia, interakcjami leków z żywnością oraz psychologią żywienia. Nauka ta ma przede wszystkim służyć w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, jak np.: otyłość, cukrzyca typu 2, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze krwi oraz niektóre choroby nowotworowe.

Dietetyk jest specjalistą, który w oparciu o dokładną analizę: nawyków żywieniowych, składu ciała, pomiarów antropometrycznych, morfologii krwi dostosowuje indywidualny plan żywieniowy.

NASZ DIETETYK: Agnieszka Staszak

Dyplomowany dietetyk kliniczny i trener fitness. Od lat związana z dietetyką i środowiskiem sportowym. Na co dzień pracuje z pacjentami, którzy walczą z nadwagą lub borykają się z jednostkami chorobowymi takimi jak m.in. choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, zaburzenia hormonalne itd. W pracy dyplomowej skupiła się na znaczeniu diety jako prewencji chorób neurodegeneracyjnych. Jako wykładowca i szkoleniowiec przekazuje też innym wiedzę z zakresu szeroko pojętej dietetyki klinicznej i sportowej. Wiedzę i doświadczenie zdobyła nie tylko na studiach, ale także uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach i ucząc się od bardziej doświadczonych kolegów z branży. Uwielbia zarażać ludzi zdrowym stylem życia, a satysfakcję daje jej praca z ludźmi.

 

Wszystkie posiłki przygotowywane są przez wyspecjalizowaną kadrę oraz Szefa Kuchni Restauracji Ekspresja - Szymona Brukwickiego.